Advokát/Advokátsky koncipient

McGrath & Arthur s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 2, 811 03 Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 630 eur - 1.800 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava procesných podaní
- zastupovanie Klientov na pojednávaniach
- priama komunikácia s Klientmi, súdmi, exekútormi a inými inštitúciami
- príprava a pripomienkovanie zmlúv v oblasti občianskeho, obchodného a stavebného práva
- vypracovanie právnych analýz
- zastupovanie klientov na rokovaniach

* práca v mladom a priateľskom kolektíve 30 - 40 ľudí
* 8 hodinová pracovná doba
* platené voľno v deň narodenín, sick day, platené vianočné voľno, masážny deň, fresh fruit day
* valorizácia mzdy
* možnosť získavať skúsenosti pri práci pre najväčších slovenských bankových Klientov ako aj kľúčových hráčov v stavebnom sektore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme skúseného advokáta/advokátskeho koncipienta schopného samostatne viesť časť sporovej agendy, ako aj nesporovej agendy. Nesporová agenda pozostáva z bežných občianskych a obchodných vzťahov, ale najmä stavebného práva (zmluvná agenda s verejným sektorom a subdodávateľmi, uplatňovanie nárokov zo zmlúv a pod.)

McGrath & Arthur group (ktorej súčasťou je aj advokátska kancelária MCGA legal) je neustále sa rozvíjajúca skupina spoločností pôsobiacich v SR a viacerých štátoch Európy a sveta. Skupina MCGA group poskytuje právne, inkasné, účtovné a poradenské služby. Svojim zamestnancom ponúka možnosti osobného rozvoja ako aj postupu v rámci spoločnosti, ale aj v zahraničí. Výhodou je spolupráca s renomovanými spoločnosťami z bankovej oblasti, ktoré našim zamestnancom zlepšujú kvalifikačný profil pri hľadaní nového zamestnania a hľadaní zaujímavých pozícií umožňujúcich ich pracovný a osobnostný rast.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3222464  Megjelentetés dátuma: 3.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 630 eur - 1.800 eur