Majster pre výrobu betónov, asfaltov, štrkov, panelov

MBM-GROUP, a.s.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie na základe skúsenosti a odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vyžaduje turnusové nasadenie.
Náplň práce:
-riadenie, plánovanie a koordinovanie prác pri výrobe stavebných materiálov - betóny, spracovanie štrkov, asfalty
-riadenie tímu pracovníkov, zadávanie úloh a sledovanie ich plnenia
-motivovanie a hodnotenie tímu pracovníkov
-zodpovednosť za dodržanie výrobného plánu
-predchádzanie, príp. riešenie možných problémov vo výrobe

Ponúkame:
-silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje a rozširuje svoje portfólio
-motivačné finančné ohodnotenie, na základe skúsenosti a odbornosti
-možnosti ďalšieho vzdelávania
-v prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie na ubytovni

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou MBM-GROUP, a.s. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický obor, Strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok

-komunikatívna znalosť anglického jazyka je výhodou / nie nutnosť
-znalosť v oblasti kovovýroby alebo strojárskej montáže, logistiky a výroby asfaltových zmesí - výhodou

Spoločnosť MBM-GROUP, a.s. je stabilnou a modernou stavebnou spoločnosťou s dlhodobou tradíciou, ktorá patrí k lídrom v oblasti slovenského stavebníctva.
Medzi hlavné stavebné činnosti spoločnosti patrí uskutočňovanie pozemných, inžinierskych, železničných a vodohospodárskych stavieb, ďalej výroba betónových zmesí, betónových prefabrikátov a asfaltových zmesí.
ID: 4071277  Megjelentetés dátuma: 29.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac