Stavebný robotník - murár/ tesár

MBM-ARMO, s.r.o.

Hviezdoslavovo nám. 213, Bratislavský kraj, okres Námestovo, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodnutá hodinová sdzby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

stavebné práce ( pozemné a inžinierske stavby ),

práca po celom Slovensku, ubytovanie a doprava na zákazky zabezpečená zamestnávateľom, prijatie do zamestnania po osobnom pohovore na firme za účasti riaditeľa stavebnej výroby

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, chuť pracovať,

Mooderná stavebná spoločnosť s hlavným zameraním na pozemné a inžinierske stavby.
Zabezpečujeme celú prípravu a realizáciu stavieb. Zaoberáme sa výstavbou občianskych a priemyselných objektov, monolitických betónových konštrukcií, rekonštrukciami a zakladaním stavieb.
Výrobnú náplň skupiny tvorí aj výroba a predaj certifikovaných betónových zmesí a drveného kameniva a v oblasti služieb nákladná doprava, zemné stroje, likvidácia stavebných odpadov, vzduchotechnika, vykurovanie, elektroinštalácia, vodovody a zámočnícke práce.
V každej fáze realizácie zákazky je pre nás najdôležitejšia kvalita, odbornosť, kompletnosť a spoľahlivosť, čo sú základné predpoklady spokojnosti zákazníka po zrealizovaní zákazky a čo je zároveň jeden z našich najhlavnejších cieľov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2753956  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodnutá hodinová sdzby