Hlavní technolog slévárny – nové projekty

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Máte zkušenosti v oblasti slévárenství – vysokotlaké lití?
- Chcete rozjíždět nové projekty ve výrobě?
Úspěšná mezinárodní výrobní společnost s vlastní slévárnou hledá specialistu / technologa / manažera v oblasti slévání – vysokotlaké lití. Pokud se v tomto oboru pohybujete, zašlete mi Váš životopis v ČJ i v AJ a pojďme si říct více.

Co by Vás čekalo?
- Stanovení technologie výroby na základě poptávky od zákazníka
- Nastavování parametrů slévání
- Vývoj forem v SolidWorks, kontrola technických nákresů
- Komunikace se zahraničními partnery – centrálou, zákazníky, dodavateli

Co byste měl/a umět/mít?
- Zkušenosti z oblasti slévárenství – vysokotlaké lití
- Znalost SolidWorks, AutoCAD nebo obdobného programu
- Angličtinu na komunikativní úrovni
- Samostatnost, flexibilitu, chuť se dále rozvíjet

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to?
- Práce s jedinečnými technologiemi
- Skvělá rodinná atmosféra středně velké výrobní společnosti
- Fajn nadřízený, který je pro Vás inspirací
- Možnost školení v zahraničí přímo u výrobce
- Zavádění nových projektů – možnost si nastavit procesy a postupy
- Velká pružnost společnosti, zavedená technologie
- K tomu všemu nesmí chybět dovolená navíc, 13. plat, možnost mít k dispozici auto a také velmi zajímavá mzda!

Klíčova slova: výroba, industry, automotive, strojírenství, BUHLER, slévárenství, lití, vysokotlaké lití, technolog, seřizovač, slévárna, teamleader, Středočeský kraj, specialist, angličtina, casting, foundry, foundry management, foundry specialist, SolidWorks, 3D CAD, AutoCAD, licí formy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Středně velká automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4075074  Megjelentetés dátuma: 5.5.2021  Alapbér (bruttó): 70 000 Kč/měsíc