Produktový inženýr - výroba plastů

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Trnava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za konstrukci produktu z hlediska nákladů a výroby (plasty)
- posuzování vyrobitelnosti produktu
- práce s 3D výkresovou dokumentací
- komunikace se zákazníky a dodavateli ohledně požadavků a změn v konstrukci

Co byste měl/a splňovat?
- min. 3 roky praxe v automotive
- znalost výroby a zpracování plastů
- znalost softwaru Catia nebo Pro Engineer nebo Siemens NX
- komunikativní úroveň AJ
- SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením

Zaměstnanecké výhody, benefity

- přátelský mladý tým v přední mezinárodní automotive společnosti
- možnost kariérního růstu, odborného vzdělávání a jazykových kurzů ve firmě
- bonusy za zlepšovací návrhy
- příspěvky na stravování a na pojištění
- a spousta dalších

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive výroba

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

CATIA - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3386820  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018