Delphi konzultant (ERP SW)

mBlue Czech, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
15.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme tím vývojárov a hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozici Delphi špecialistu. Sme spoločnosť, ktorá vyvíja vlastné podnikové aplikácie pre stredné/velké spoločnosti. Vaša úloha by nebola čisto o core vývoji, ale čiastočne o konzultáciách.

Vaša starosť bude:

Rozvoj kľúčových aplikácií pre velkých zákazníkov (výroba apod.)
Hľadanie vlastního riešenia zadanej úlohy

Radi Vám ponúkneme:
Kľudné pracovné prostredie
Dôraz na work balance (rešpekujeme Váš súkromný život)
Balíček benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť zabývajúcí sa vývojem podnykových IS a jejich customizací.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebujeme od Vás:

Znalosť vývoja v jazyku Delphi, prípadne Pascal, s ochotou sa Delphi doučiť
Teoretický prehľad v oblasti ERP systémov
Ochota pracovať v kľudnejšom prostredí, pôvodne rodinná

Komplexné služby v oblasti HR.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3364409  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000€