Predajca bankových produktov po telefóne

mBank

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zdravíme ťa z mBank,
Už nehľadaj ďalej ... .Ak Ťa baví predávať bankové produkty po telefóne
ozvi sa mi .... volám sa Tomáš a vediem predajný tím Kontaktného centra
mBank pre ČR a SK. Práve hľadám novú kolegyňu / kolegu, ktorá / ý nám
pomôže zvýšiť predajné výsledky a budem rád, keď to budeš práve Ty!

Čo je náš denný chlieb?
  • Predávame bankové produkty po telefóne iba klientom mBank (budeš predávať iba slovensky hovoriacim klientom)
  • Pomáhame klientom nájsť spôsob, ako najefektívnejšie investovať a zhodnotiť svoje peniaze
  • Spýtame sa najskôr, čo je pre klienta dôležité a nájdeme vhodnú kombináciu produktov, aby si mohli splniť svoje sny
  • Radíme klientom, ako dokončiť žiadosť o úverové produkty, tak aby mali peniaze, čo najrýchlejšie k dispozícii
  • Vieme pre klienta dohľadať rýchlo relevantné informácie, o ktoré nás žiada
  • Zapájame sa aj do obchodných projektov v rámci mBank

Kto k nám dobre zapadne? ...
  • Obchodník, ktorý má skúsenosť s predajom po telefóne, vie počúvať a pochopiť potreby klienta
  • Predajca s dobrou náladou, prirodzenou komunikáciou a s rokovacími zručnosťami
  • Empatická osobnosť, s chuťou predávať po telefóne a proaktívnym prístupom
  • Samostatný a spoľahlivý človek, ktorý ocení, že po zapracovaní môže pracovať na Home Office
  • Pokiaľ máš skúsenosti v bankovníctve sú pre teba výhodou, ale nie podmienkou
  • Podmienkou je plynulá slovenčina a dokončené stredoškolské vzdelanie s maturitou

A na čo sa v mBank môžeš tešiť ..
  • Moderné pracovné prostredie v mestskej časti Karlín
  • Pomoc a podporu od supervízorov a trénerského tímu nielen počas zaškolenia, ale kedykoľvek ju budeš potrebovať
  • Nechválim len slovne. Kvalitu Tvoje práce oceníme bonusmi z predajov nad rámec základnej mzdy
  • Ponúkame možnosť práce na plný aj skrátený úväzok
  • Po zaškolení pracujeme z Home Office
  • Z benefitov ponúkame (stravné lístky, 3 dni sick days, voľno v deň tvojich narodenín, 5 týždňov dovolenky, cafeteria, zvýhodnené bankové produkty a ďalšie)

Ak sme ťa zaujali, nie je nič jednoduchšie, než sa nám ozvať a Tvoja
bankové kariéra môže začať.

Ideš do toho teda s nami?
Klikni na "Mám záujem", napíš nám o sebe pár základných info, pripoj CV. A ak máš chuť, mrkni medzi tým na https://mbank.jobs.cz/proc-k-nam/, nech vieš, do čoho ideš. :-)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4042601  Megjelentetés dátuma: 6.3.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 25 000 Kč/měsíc