Montážnik interaktívnej techniky

MB TECH BB s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1300€ + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž stropných a stenových konzol (vŕtanie,meranie,káblovanie,lištovanie)
- inštalácia interaktívnych tabúl, projektorov a SW
- práca s počítačom
- školenie zákazníka v rámci obsluhy inštalovaného zariadenia
- vedenie motorového vozidla

- prácu v stabilnej perspektívnej spoločnosti na TPP
- stravné lístky
- výkonnostný príplatok
- možnosť profesijného rastu
- práca sa vykonáva v čistom a kľudnom školskom prostredí
- nadčasy platené nad rámec základnej mzdy

Váš životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania (vrátane osobných údajov, telefonického kontaktu a mailu) nám zasielajte na adresu: [email protected] V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať +421918113955

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technicke smery

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- zručnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- technické myslenie
- ochota pracovať nadčas ( patrične ohodnotené )
- precíznosť a samostatnosť
- prax veľkou výhodou
- príjemné vystupovanie
Elektrotechnici § 21 § 22 výhoda nie podmienka.

MB TECH BB s.r.o. je dovozca a distribútor značkovej výpočtovej techniky, renovovanej výpočtovej techniky, interaktívnej a prezentačnej techniky. Zaoberáme sa aj rôznymi IT riešeniami na mieru. Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti je informačná technológia - veľkoobchod.

Spoločnosť pôsobí na územiach: Slovensko, Česká Republika, Maďarsko, Chorvátsko, Slovinsko a Írsko

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3822864  Megjelentetés dátuma: 2.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300€ + prémie