Account manager

MB TECH BB s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 37, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min. 900€ brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si (mladý) komunikatívny, ambiciózny, dynamický, bavia ťa počítače? Rád komunikuješ so svojimi známymi elektronickou formou a si kreatívny?
Ak áno tak ti ponúkame prácu v oblasti predaja výpočtovej techniky a interaktívnych riešení pre školstvo a verejný sektor. Práve táto pozícia si vyžaduje osobný, telefonický a emailový kontakt s klientmi. Svoju kreativitu využiješ pri spracovaní cenových ponúk a prezentovaní produktov.
Samozrejme budeme od teba očakávať pravidelné plnenie obchodného plánu a pravidelné reportovanie výsledkov a aktivít svojmu nadriadenému.

- Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- Hľadáme zamestnanca na TPP dlhodobú spoluprácu
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Stabilné a zaujímavé finančné ohodnotenie
- Zamestnanecké výhody a mesačné benefity
- Notebook, Mobilný telefón a plné technické zabezpečenie
- Auto na služobné účely a po dosiahnutí cieľov aj na súkromné účely

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis s fotografiou spolu s motivačným listom na adresu [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi osobnými údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- Príjemný prvý dojem, reprezentatívne vystupovanie a komunikácia
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Flexibilita, dynamickosť a chuť pracovať
- Technické myslenie a záujem o IT techniku je výhodou nie však podmienkou
- Tímový hráč

MB TECH BB s.r.o. je dovozca a distribútor značkovej výpočtovej techniky, renovovanej výpočtovej techniky, interaktívnej a prezentačnej techniky. Zaoberáme sa aj rôznymi IT riešeniami na mieru. Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti je informačná technológia - veľkoobchod.

Spoločnosť pôsobí na územiach: Slovensko, Česká Republika, Maďarsko, Chorvátsko, Slovinsko a Írsko

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3374769  Megjelentetés dátuma: 6.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 900€ brutto + variabilná zložka