Obchodný manažér

MB Systems s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
September 2019
1 200 - 2 400 EUR/mesiac1200 - 3000 EUR/mesiac, Jedná se o očakávaný hrubý mesačný príjem po 3 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za udržiavanie a rozvoj vzťahov so súčasnými zákazníkmi
• akvizícia nových zákazníkov
• prezentácia produktov a služieb spoločnosti
• spracovanie dopytov a vytváranie objednávok
• sledovanie a analýza aktivít zákazníkov a konkurenčných spoločností na trhu
• spracovanie týždenných plánov obchodných stretnutí a ďalších aktivít vo zverenom regióne (strednej a západné Slovensko)
• spracovanie všetkých aktivít v systéme CRM

• Zázemie stabilnej českej spoločnosti s nadnárodnou pôsobnosťou
• Príjemný a priateľský tím s veľkými skúsenosťami, úspešné realizácie po celej ČR a SK
• Podporu pri predaji vrátane osobnej účasti kolegov na schôdzkach
• notebook, mobilný telefón aj pre súkromné účely
• Zmluva na dobu neurčitú s 2 mesačnou skúšobnou dobou
• Očakávaný hrubý mesačný príjem po 3 mesiacoch od nástupu € 1.200 – 3.000
• Procesný, osobný a kariérny rast
• Motivujúce finančné ohodnotenie (fix + provízie, bonusy pri splnení plánu)
• Služobný automobil po zaučení a dosiahnutí výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Nástup: ihneď
Miesto výkonu práce: SR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• výborné komunikačné schopnosti, analytické myslenie
• príjemné, profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
• ťah na bránu a tímový duch
• ukončené stredoškolské vzdelanie
• skúsenosti s predajom osvetlenia, elektrotechniky, elektroniky alebo priemyselných výrobkov a komplexných riešení sú výhodou
• znalosť práce s PC (word, excel, internet a CRM)
• VP sk. B, ochota cestovať a pracovať v rámci zvereného regiónu u zákazníkov
• čistý RT

Od roku 2010 sa zameriavame na strategické a obchodné riešenia v oblasti svetelnej
a ekonomickej optimalizácie formou LED technológie. Od roku 2012 máme
vlastnú produktovú radu LED svetiel Lumbio® s komponentmi nekompromisnej kvality.

Pokiaľ ste obchodník telom aj dušou, vyzretá, samostatná a profesionálna osobnosť, tak ste ideálnym kandidátom na pozíciu Sales Managera, ktorý je priamo podriadený Obchodnému riaditeľovi spoločnosti.
ID: 3358388  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 2 400 EUR/mesiac1200 - 3000 EUR/mesiac, Jedná se o očakávaný hrubý mesačný príjem po 3 mesiacoch