Obchodný zástupca, zástupkyňa

MB FOOD,s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
660€ + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj keramických pecí ,grilov, udiarni, exteriérových kuchýň USA výroby. Starostlivosť o existujúcich klientov a aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych v rámci SR ,oblastiach horeca segment + domácnosti.

mobilný telefón, notebook, služobný automobil

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod , predaj

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

obchodník ktorý je samostatný, spoľahlivý , zodovedný

spoločnosť zaoberajúca sa predajom keramických pecí,gril,udiarni americkej výroby, poskytovanie komplexného riešenia vybavenia exteriérových kuchýň, terás,záhrad. Taktiež poskytovanie cateringových služieb pre náročných klientov ako aj konceptu langoš street food PB
ID: 3760943  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 660€ + provízia z predaja