Client service manager (Manažér/ka pre služby klientom)

MB Clinic s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 4, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
1 300 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy až do výšky 20% z ročnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste komunikatívna, pozitívne naladená osoba, ktorá má rada vo veciach poriadok? Rada organizujete, koordinujete, plánujete a vybavujete? Uprednostňujete v práci vyššie tempo pred nudou? Máte rada ľudí a teší vás, keď im môžete pomôcť? Máte rada svet kozmetiky, módy, krásy a umenia? V prípade, že ste si pozitívne zodpovedali na tieto otázky, hľadáme práve Vás do našej novovznikajúcej prémiovej kliniky estetickej chirurgie.

Čo presne bude Vašou náplňou práce:
 Vybavovanie telefonickej, SMS, emailovej a online komunikácie s novými aj existujúcimi klientmi
 Registrácia klientov a správa databázy klientov, vrátane správy informovaných súhlasov klientov
 Správa pracovného kalendára a operačného programu doktorov MB Clinic a komunikácia so spolupracovníkmi MB Clinic
 Komunikácia s vrchnou sestrou a anesteziológom spolupracujúcich kliník ohľadom registrácie, predoperačných vyšetrení a zaradenia do operačného programu
 Správa informácii k zákrokom - zasielanie žiadaniek k zákrokom, detaily zákroku, miesto a čas zákroku
 Príprava a archivovanie dokumentov k operácii, prijímacej/prepúšťacej správy a kontrolným vyšetreniam pre doktorov MB Clinic
 Posielanie medicínskych a farmaceutických produktov klientom pred a po zákroku
 Správa virtuálneho skladu medicínskych a farmaceutických produktov s ohľadom na dátum operácie, dodanie produktu a spotrebu produktu
 Správa fyzického skladu firemných predmetov a produktov
 Správa galérie zákrokov ‚pred‘ a ‚po‘ v spolupráci s profesionálnym grafikom
 Iné operatívne a zabezpečovacie činnosti v prípade potreby (vyzdvihnutie farmaceutických produktov v lekárni, doručenie produktu klientovi na kliniku)
 Príprava reportov a prehľadov zákrokov
 Zaznamenávanie platieb do účtovníctva, príprava mesačných výkazov, tlač potvrdení a práca s registračnou pokladňou
 Celkový chod recepcie a starostlivosti o klienta

Veľký dôraz kladieme už na prvý kontakt s klientom, kde budete mať práve Vy kľúčovú úlohu. Najčastejšie prebieha prvý kontakt telefonicky, emailom alebo cez online formulár. Klienta objednávame na osobnú konzultáciu s doktorom, počas ktorej pán doktor poskytuje klientovi čo najviac relevantných informácií o zákroku a zodpovedá na prípadné otázky. Tým klient získava ucelenú predstavu o tom, čo chce a čo naozaj potrebuje. Veríme, že dobre informovaný klient je spokojný klient.

 Ponúkame možnosť byť súčasťou novo vznikajúcej prémiovej kliniky estetickej chirurgie
 Úzka spolupráca s top odborníkom v oblasti plastickej chirurgie MUDr. Martinom Boháčom
 Príjemný a profesionálny tím kolegov a priateľská atmosféra
 Možnosť sebarealizácie
 Nadštandardné ohodnotenie s variabilnou zložkou mzdy
 Firemný mobilný telefón a notebook
 Exkluzívne priestory v centre mesta
 Veríme, že krása je harmónia vyžarujúca najmä zvnútra. Ako sme naladení, aké máme hodnoty, myšlienky postoje, to všetko pôsobí na naše vnímanie seba samých. To, ako sa vnímame my sami vnímajú aj ostatní. Zároveň veríme, že fyzické skrášlenie dokáže prebudiť aj krásu vnútornú a posunúť vnímanie seba samých na vyššiu úroveň. Ak vás oslovuje naša vízia a chcete byť súčasťou nášho tímu pri jej napĺňaní, určite nám dajte o sebe vedieť.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis s priloženou aktuálnou fotografiou na dole-uvedenú emailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete budú spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 komunikačné a organizačné zručnosti
 dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
 pozitívny prístup
 skúsenosti s prácou v službách a komunikáciou s klientom sú výhodou
 vzdelanie a/alebo prax vo zdravotníctve je výhodou

MB Clinic je exkluzívna klinika plastickej a estetickej chirurgie na Slovenku, za ktorej úspechom, službami a
špičkovým vybavením stojí MUDr. Martin Boháč, PhD., MHA, ktorý je uznávaným plastickým chirurgom na
Slovensku aj v zahraničí. Spoločne s tímom odborníkov majú za sebou veľký počet úspešných zákrokov, ktoré
charakterizuje dokonalá zručnosť stvárňovať krásu. MB Clinic ako koncept tvorí plastická chirurgia, korektívna
dermatológia, laserová medicína a intímna rejuvenizácia.

MB Clinic ponúka súkromie a individuálny prístup ‘boutique‘ kliniky s medicínskym zázemím a bezpečnosťou
operačných sál veľkých medicínskych zariadení. Klinika sa zameriava na celistvú starostlivosť o krásu, pričom dôraz kladie na prirodzenú estetiku s ohľadom na osobitosť klienta. Výsledná premena je pôsobivá zvonka, zároveň harmonizačná zvnútra.
ID: 3848089  Megjelentetés dátuma: 14.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac