Technik pre výstavbu optických sietí

MAXNETWORK, s.r.o.

Kpt.Nálepku 866/18, 92522 Veľké Uľany, Trnavský kraj, okres Galanta
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandardné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na optických sieťach
- manipulácia s optickým káblom
- zváranie
- údržba siete
- pripájanie nových účastníkov
- servis existujúcich klientov
- identifikovanie a odstraňovanie porúch

Miesto práce Veľké Úľany

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť MAXNETWORK s.r.o. bola založená v roku 2002. Podnetom pre jej vznik bola potreba poskytovať služby v oblasti výpočtovej techniky a vytvoriť servisnú skupinu špecialistov a podporiť bezproblémové fungovanie počítačových sietí v podnikateľskom segmente. Jej poslaním je zaistiť poskytovanie kvalitných služieb v oblasti informatiky za výhodných podmienok. Počas svojho pôsobenia spoločnosť získala mnoho renomovaných zákazníkov. V súčasnosti je naša spoločnosť aktívna v IT trhoch:

Outsourcingové sľužby v oblasti informačných technológií
Predaj výpočtovej techniky
Predaj a servis telekomunikačnej techniky
Poskytovanie hlasových a dátových služieb
Návrh a realizácia podnikových systémov a počítačových sietí
Tvorba databázových aplikácii
Implementácia a využívanie bezdrôtových technológií
Návrh bezpečnostných systémov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3333295  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nadštandardné platové podmienky