Práca na sezónu vo Francúzskych Alpách (Barman/Čašník)

Maxiple s.r.o.

Miesto práce
La Plagne, Aime, Francúzsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
10 euro / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na zimnú sezónu vo Francúzskych Alpách-Chata Les Pierres Blanches 2100 m nad morom, ktorá sa nachádza priamo na zjazdovke v lyžiarskom stredisku Montchavin-Les Coches (oblasť La Plagne). Ide o prácu za barom a obsluhovanie 5 dní v týždni, 8 hodín denne.

- ubytovanie hradené zamestnávateľom
- strava hradená zamestnávateľom
- skipass hradený zamestnávateľom
- skvelý kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Práca je pre francúzsku firmu, ktorá prevádzkuje chatu s reštauráciou s barom priamo na zjazdovke v lyžiarskom stredisku La Plagne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- angličtina výhodou
- schopnosť lyžovať
- skúsenosti s obsluhou
- skúsenosti s prácou za barom

Maxiple s.r.o. sa zaoberá poskytovaním služieb pre domácich a zahraničných klientov. Maxiple disponuje profesionálnym týmom ľudí, ktorý zaisťujú kompletný personálny servis na najvyššej úrovni.

Zameriame sa hlavne na oblasť stavebníctva, gastronómiu a ďalšie súvisiace odvetvia.
ID: 3571917  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 10 euro / hodina