bezplatná infolinka

0800 365 801

Inšpektor kvality v Liptovskom Hrádku

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce:
  • Dbá na to, aby vystupujúce materiály spĺňali požiadavky ISO noriem v oblasti sledovanosti/kontrola kódov, zabezpečuje identifikáciu.
  • V zmysle platných procedúr označuje stav materiálu po kontrole/uvoľnený, dočasne pozastavený, zamietnutý.
  • V prípade zistenia a odhalenia skrytej nezhody vo výrobnom procese spolupracuje s úsekom výroby a Technickým úsekom na riešení nezhody.
  • V prípade zistenia nezhody vo výrobnom procese spolupracuje s odborom výroby a odborom logistiky na stiahnutím materiálu z výroby.
  • Po stiahnutí takéhoto materiálu z výrobného procesu postupuje tak, akoby bola nezhoda zistená pri vstupnej kontrole materiálu.
  • Zabezpečuje plnenie operatívnych úloh zadaných vedúcim.
  • Zúčastňovať sa odborných školení a školení zameraných na environmentálny manažment.
  • Pri riadení hore uvedených činností má na zreteli plnenie úloh vyplývajúcich z environmentálnej politiky spoločnosti.
  • Dodržiava pravidlá a pracuje v súlade s cieľmi stanovenými v oblasti environmentálneho manažmentu.
  • Pomáha MRB koordinátorovi pri sortovaní, presúvaní a úprave nezhodných materiálov do a z lokácie MRB.
  • Informuje zodpovedných pracovníkov o nezhodách zistených pri kontrole partov.
  • Kontrola a posúdenie materiálu z lokácie – materiál vrátený z výroby.
  • Vykonáva kontrolu dodržiavania predpisov systému kvality v oblasti spracovania a manipulácie s materiálom v celom procese poskytovanom firmou a informovať o nedostatkoch.
  • Sortovanie a ďalšie konanie súvisiace s vysporiadaním materiálu.

Aké výhody ponúkame zamestnancom?
  • pracovný pomer na živnosť
  • mzda 8€/hod.
  • ubytovanie zabezpečené 150m od pracovného miesta (max 217€/mes.)
  • 2 zmenná (ranná, poobedná)

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč.+421918101820. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba záložných napájacích zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • flexibilita
  • samostatnosť
  • zodpovednosť prístup k práci
  • dôslednosť
  • komunikačné zručnosti

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4238879  Megjelentetés dátuma: 14.1.2022  Alapbér (bruttó): 8 EUR/hod.