bezplatná infolinka

0800 365 801

Zarábaj si vozením sa na elektrickom vláčiku v logistickom sklade (lukratívna mzda - 1300 eur/mes + benefity)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou + 150 eur za každého, koho nám odporučíš!
957 - 1 300 EUR/mesiac957 € + osobné ohodnotenie + dochádzkový bonus 50€ + príplatky
konzultant
Bc. Patrik Dovina
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je výhodou, ak máte platný preukaz na VZV - skupina C. Ak máte vodičský preukaz - skupina B - papiere Vám zabezpečíme ZDARMA!

Ak odporučíš známeho získaš BONUS 150€! Čím viac známych, tým lepšie.

Náplň práce:
  • zásobovanie liniek na CXT ťahači
  • príprava dielov na jednu súpravu spôsobom priameho nakladania
  • identifikácia dielov prepočítaním s príslušného protokolu skladu
  • nakladanie dielov do vozíka
  • čistenie vozíkov od neporiadku pred naložením dielov do vozíka
  • práca podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov
  • práca v 3-zmennej prevádzke

Benefity:
  • ČISTÁ MZDA 850-950 € - závisí od zmennosti + MOŽNOSŤ NADČASOV
(príplatky za prácu popoludní, prácu v noci, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok, dochádzkový bonus, motivačný bonus)
  • ubytovanie k dispozícii pre zamestnancov ZDARMA
  • bonus za odporučenie známeho 150€ (ak odpracuje 3 mesiace)
  • možné zálohy po odpracovanom týždni - 50€
  • osobné hodnotenie do výšky 20%
  • dochádzkový bonus (mesačný) 50 € a (ročný) 30 €
  • nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy, mimo svojej zmeny 50%
  • poobedná 0,40 €
  • 1,43 €/h nočný príplatok (príplatok platí aj za nadčas v nočnej zmene)
  • príplatky za soboty 1,79 €/h a nedele 3,58 €/h
  • sviatok 100%
  • stravné lístky 3,83 € - 55% hradí zamestnávateľ
  • práca na trvalý pracovný pomer
  • možnosť prechodu do kmeňového stavu

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421908400688 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

  • prax na obdobnej pozícii výhodou, ale nemusí byť
  • platný preukaz VZV veľkou výhodou - skupina C

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Patrik Dovina
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4107880  Megjelentetés dátuma: 21.6.2021  Alapbér (bruttó): 957 EUR/mesiac