bezplatná infolinka

0800 365 801

Ste z Martina a okolia a hľadáte novú prácu? Máte ideálnu príležitosť. Zamestnáme nových kolegov na jednoduchú obsluhu strojov

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
680 - 950 EUR/mesiac+ BONUS za dochádzku 25€ + osobnostné ohodnotenie 62€
konzultant
Barbora Hýbelová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe komponentov do prevodoviek hľadá nové posily! Ak ste z Martina a okolia, hľadáte novú a stabilnú prácu, je ideálny čas na zmenu!

Náplň práce je nasledovná:
  • jednoduchá obsluha CNC stojov a zariadení
  • plnenie ďalších úloh (vizuálna kontrola, premeriavanie, dodržiavanie kvalitatívnych a výkonnostných požiadaviek) podľa potreby

Benefity zamestnania:
  • adekvátna mzda za nenáročnú prácu
  • priemernú mesačnú mzdu 650-750 v čistom!
  • výkonnostný a dochádzkový bonus
  • možnosť privyrobiť platenými nadčasmi
  • možnosť pravidelných záloh
  • komplexná starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907569654. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hlavným výrobným zameraním je produkcia dielov a komponentov do prevodoviek. Vyrobené komponenty dodáva nielen na Slovensko, ale aj do celého svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti v strojárskom priemysle s prácou operátora pri obsluha CNC strojov

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Hýbelová
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4074480  Megjelentetés dátuma: 4.5.2021  Alapbér (bruttó): 680 EUR/mesiac