bezplatná infolinka

0800 365 801

1300 eur/mes. Skúsený vodič VZV

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 182 - 1 300 EUR/mesiac
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príjem, kontrola a uloženie materiálu na skladovú pozíciu
  • výdaj materiálu zo skladu
  • priebežné vykonanie inventúry
  • preskladňovanie materiálu v prípade potreby
  • vedenie dokladov v SAP-e a následná archivácia
  • pracovný čas je od pondelka do piatka 8hod (ak niekto vypadne zaskakujete za neho na jeho zmenách - 11,25 hod.)

  • základná mzda: 1182-1300€brutto
  • stravné lístky v hodnote 3,83€
  • osobné ohodnotenie do výšky 14%
  • príplatky podľa ZP
  • starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907797341 . Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TOP zamestnávateľ na Slovensku s tisíckami spokojných zamestnancov. V závodoch v Bratislave, Stupave, Martine a Košiciach vyrába vozidlá 5 značiek, prevodovky a komponenty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vyžadujeme skúsenosti v oblasti + oprávnenie na prácu s VZV

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 4060940  Megjelentetés dátuma: 13.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 182 EUR/mesiac