bezplatná infolinka

0800 365 801

Hľadáme pracovitých operátorov/ky do výroby v Košiciach

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
650 - 850 EUR/mesiac- príplatky podľa zákonníka práce, bonusy, ubytovanie zdarma a ďalšie benefity
konzultant
Mgr. Viktória Štefková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme posledné miesta, tak neváhaj a pošli životopis. Práca je vhodná pre mužov, ženy, aj páry, ponúkame dokonca aj ubytovanie!

  • úlohou zamestnancov je priemyselné poťahovanie a dokončovanie kožených, PVC, PU alebo látkových kusov podľa štandardného pracovného postupu
  • jedná sa pritom o prácu v 3 zmennej prevádzke ( ranná, poobedná, nočná )

Čo ponúkame?
  • ubytovanie zdarma
  • čisté a bezpečné pracovné prostredie
  • priateľskú a tímovú pracovnú atmosféra
  • nepretržitú starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421917867750 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Vývoj špičkových riešení pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • skúsenosť nevyžadujeme

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viktória Štefková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4026954  Megjelentetés dátuma: 29.1.2021  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac