bezplatná infolinka

0800 365 801

Sučany! Zamestnaj sa hneď teraz (vizuálna kontrola)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
610 - 750 EUR/mesiac+ BONUS za dochádzku 25€ + osobnostné ohodnotenie 61€
konzultant
Dominika Šoltýsová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov zo Sučian, Martina a okolia, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti:

  • tvojou úlohou je jednoduchá vizuálna kontrola súčiastok
  • zaznamenávanie chybných a nekvalitných súčiastok

  • zarobíte si u nás priemernú mesačnú mzdu 600 v čistom!
  • základná nástupná mzda: 610 eur/mesačne
  • osobné ohodnotenie: 61 eur/mesačne
  • príplatok za nepretržitú prevádzku: 0,15 eur/hod.
  • dochádzkový bonus pri splnení fondu: 25 eur/mesačne
  • letný bonus a ročná odmena na základe rozhodnutia vedenia spoločnosti
  • samozrejmosťou sú príplatky podľa Zákonníka práce
  • stravný lístok v hodnote 3,83 € (55% príspevok zamestnávateľ, 45 % zamestnanec)

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907569654. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Významná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky. Vyrobené komponenty dodáva nielen na Slovensko, ale aj do celého sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti nevyžadujeme, všetko ťa naučíme

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Šoltýsová
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 3992537  Megjelentetés dátuma: 28.10.2020  Alapbér (bruttó): 610 EUR/mesiac