bezplatná infolinka

0800 365 801

Hľadáme pomocníkov na oddelenie kvality. 800 eur/mesačne v Považskej Bystrici

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
663 - 800 EUR/mesiac+ množstvo príplatkov a bonusov
konzultant
Lívia Ochabová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou úlohou, ak sa u nás zamestnáš?
  • budeš sa venovať výrobe výrobkov z gumy vo významnej spoločnosti
  • tvojou bežnou každodennou úlohou bude obrábanie gumových profilov a obsluha vytlačovacích lisov
  • dôležitou časťou práce je kontrola kvality
  • okrem uvedeného budeš robiť bežné pomocné práce pri výrobe a finalizácii profilov (strihanie, rezanie, brúsenie, klipovanie a pod.)
  • jedná sa pritom o prácu na 3 zmeny (8 hodinové)

Ponúkame množstvo benefitov:
  • budeš pracovať vo významnej spoločnosti
  • máš istotu dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu aj v tomto náročnom období
  • náš koordinátor ti bude plne k dispozícii

Okrem základnej mzdy bude tvoj príjem pozostávať z nasledovných zložiek:
  • rizikový príplatok: 0,5978 eur/hod.
  • nočný príplatok: 1,90 eur
  • nadčasový príplatok: 30 % z priemeru
  • sviatok: 100 %
  • sobota: 50 % z min.
  • nedeľa: 90 % z min.
  • 13. mzda : 40 % z priemeru
  • 14. mzda: 40 % z priemeru

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421917874079 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobný program spoločnosti tvorí výroba gumových tesnení do áut, tesnenia dverí, okien, kufra, motorového priestoru a iné gumové profily. Hlavná spolupráca spoločnosti je so zákazníkmi KIA Motors System a Hyundai Motor Manufacturing System.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • skúsenosti s prácou vo výrobe sú vítané, ale nie nutné
  • ochota pracovať na zmeny
  • ochota vzdelávať sa

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Ochabová
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 3969220  Megjelentetés dátuma: 5.5.2021  Alapbér (bruttó): 663 EUR/mesiac