bezplatná infolinka

0800 365 801

950 €/mesačne v čistom. Vodič VZV v Malackách

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiac+ príspevky a bonusy
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulácia s materiálom na VZV vozíkoch
  • nakládka a vykládka paliet

Čo získaš?
Tvoj základný plat bude 696 €, ale tým sa to nekončí, s príplatkami sa môžeš vyšplhať až na 950 € v čistom. Pre lepšiu predstavu:
  • mzda bez ubytovania: 5,50 € v čistom! alebo mzda so zabezpečeným ubytovaním 5,00 € v čistom!
  • po odpracovaní prvého týždňa ťa čaká BONUS 50 € v hotovosti a ďalších 50 € po odrobených 3 mesiacoch
  • dones si svojho známeho a dostaneš ďalších 50 €

Priemerná mesačná mzda 850 - 950€ v čistom

Ďalej ti prináleží:
  • príspevok na ubytovanie 150€ v čistom
  • príspevok na cestovanie (50 km od Malaciek)
  • pravidelné zálohy
  • stravné lístky
  • istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
  • komplexná starostlivosť koordinátorom

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907797341 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba autodoplnkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a ich motory.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • platný preukaz na VZV
  • predošlá prax a skúsenosti na VZV

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 3963907  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 696 EUR/mesiac