bezplatná infolinka

0800 365 801

Obsadzujeme pozíciu zvárač. (Istebné)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Dolný Kubín
780 - 1 082 EUR/mesiaczákladná mzda: 780 € + BONUS za dochádzku 53 € + osobnostné ohodnotenie 140 € + príplatok za rizikové prostredie 96 € + príplatok za štátne skúšky 13 € + stravné lístky 4 €
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zváranie ocele, hrúbky materiálov od 1 mm do 20 mm
  • zváranie tupých, kútových zvarov
  • zváranie - CO2, alebo elektróda 111
  • práca 2 zmenná prevádzka : týždeň 6,00 – 14,30 další týždeň 14,00 – 22,15 ; víkendy voľné

  • os. ohodnotenie 140 €
  • dochádzkový bonus 53 €
  • príplatok za riz.prostredie ( hluk) 0,6 €/h 96 €
  • príplatok za štátne skúšky 13 €
  • stravné lístky v hodnote 4 € za 7,5 h- mesačne cca v hodnote 80 €

Priemer brutto zárobok pri splnení normy bez nadčasov 1082 €

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907797341. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá výrobou vykurovacej techniky a klimatizačných jednotiek a príslušenstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t10,0 PF ml
  • ISO 9606-1 135 P BW FM1 S t10,0 PF ss nb
  • skúška ISO 9606-1 111 - výhodou
  • presnosť, zručnosť, samostatnosť, spoľahlivosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 3712381  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 780 - 1 082 EUR/mesiaczákladná mzda: 780 € + BONUS za dochádzku 53 € + osobnostné ohodnotenie 140 € + príplatok za rizikové prostredie 96 € + príplatok za štátne skúšky 13 € + stravné lístky 4 €