bezplatná infolinka

0800 365 801

Nástup ihneď v Žarnovici - operátor/ka obsluhy stroja. Mesačný zárobok až 900€ v čistom a ubytovanie grátis!

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ihneď
5,00€/h-5,50€/h v čistom (základná mzda 578€/brutto + bonusy)
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových komponentov pre automobilový priemysel
  • obsluha strojov, jednoduché ručné, manipulačné práce pri obsluhe CNC frézy
  • kontrolné merania vyrobených dielcov
  • práca vhodná pre mužov, ženy, rodinu, kamarátov, známych...
  • zmennosť: 4-zmenná prevádzka
  • miesto výkonu práce: Žarnovica

U nás dostaneš za každú hodinu v práci 5,50€ v čistom! (ak nepotrebuješ ubytovanie)
U nás dostaneš za každú hodinu v práci 5,00€ v čistom! (a ubytovanie získaš ZDARMA)
Priemerná mesačná mzda 800-900€ v čistom!
V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov ubytovanie
ZDARMA.
Bezplatná autobusová linka: Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica a späť
Istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907 671 223 alebo [email protected], volajte na tč. +421907 797 341. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť Neuman PWG s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Viete koľko je 0,12 + 0,12?
Máte skúsenosti s prácou vo výrobe?
Hľadáte stabilné zamestnanie a vysoký zárobok?

Odpovedali ste si 3x ÁNO? - Hľadáme práve Vás!

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 3551881  Megjelentetés dátuma: 3.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,00€/h-5,50€/h v čistom (základná mzda 578€/brutto + bonusy)