Zvárač na hliník / aluminium v Nemecku (Metóda MIG, MAG alebo WIG)

Maximus Personaldienstleistungen GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 200 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Firma Maximus hľadá zváračov na hliník do nemecka.
- Zváranie hliníka s metódou (MIG, MAG alebo WIG)

- čistá mesačná mzda od 2400€ netto (pri odrobení cca 168h/mesiac) + možné nadčasy, 25% príplatky
- 13. a 14. ty plat
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- dlhodobá práca
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu na sobu neurcitu
- podpora zo strany zamestnávateľa - v rodnom jazyku!
- zabezpečené ubytovanie na dobrej úrovni

Informácie o výberovom konaní

Zvaranie hlinika

Životopis zasielajte v slovenskom alebo v nemeckom jazyku. Email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Hľadáte prácu v zahraničí, pomôžeme Vam uplatniť sa v Nemecku.

Ponúkame zamestnanie v oblasti osobnej starostlivosti v týchto odvetviach:
Strojárstvo
Priemysel a výroba
Remeselná výroba
Zdravotná starostlivosť
Technické profesie, profesie v oblasti IT
Hotel-Catering

Máme 10-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Zvarac na hlinik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- požadovaná komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
- Vyučenie, alebo prax v danom odbore
- Vlastné auto výhodou, ale nie podmienkou

- Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
- Manuálna zručnosť a samostatnosť

Strojárstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3847506  Megjelentetés dátuma: 21.7.2021  Alapbér (bruttó): 4 200 EUR/mesiac