Opatrovateľka pre dieťa

MAXIMA POINT, s.r.o. - personálne poradenstvo

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hodina ( po skúške zvýšenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme pani/slečnu na opatrovanie 10 mesačného dieťaťa v časoch medzi 8:00 až 16:00 - z toho 5/6 hodín denne vo vopred stanovenom rozvrhu - pondelok až štvrtok.
- starostlivosť zahrňa podľa vzájomnej dohody rodičov činnosti súvisiace s starstlivosťou, výchovou, strážením, opaterou ...
(príprava jedla pre dieťa, nie varenie (ohrievanie, krmenie), prechádzky s kočíkom vonku, zabezpečenie spánku dieťaťa, dodžiavanie jeho denného harmonogramu, prezliekanie, hranie sa s ním )

Vaše žiadosti zasielajte prosím priamo na náš e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pre rodinu žijúcu v BA - Staré mesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- preukázateľné skúsenosti s prácou opatrovateľky, alebo starostivosťou o súrodencov či vlastné dieťa
- ochota prispôsobiť sa potrebám dieťaťa v čase opatrovania
- možnosť venovať sa dieťatku podľa dohody s rodičmi 4 dni v týždni v čase medzi 8:00 - 16:00 cca 5/6 hodín.
- vzhľadom na "vek" dieťaťa si rodičia predstavujú starostlivosť na niekoľko mesiacov - od apríla do septembra 2019 (od septembra dieťa nastupuje do jasličiek) ale v prípade záujmu je možnosť pomáhať s dieťatkom rodine ďalej.

MAXIMA Point - personálne poradenstvo. Od roku 2002 pre našich klientov poskytujeme personálne poradenstvo pri vyhľadávaní a výbere pracovníkov pre pozície stredného a vyššieho managementu.
Vďaka viac ako 20 ročným skúsenostiam sa výborne orientujeme na pracovnom trhu a neustále sledujeme zmeny a nové trendy na trhu práce. Sme schopní rýchlo reagovať na nové požiadavky klientov ale aj uchádzačov.

Našou snahou je ponúknuť čo najlepšie pracovné príležitosti kandidátom a zabezpečiť skutočne profesionálne služby našim klientom.

Bližšie informácie o spoločnosti na: www.maximapoint.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2388653  Megjelentetés dátuma: 25.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4 EUR/hodina ( po skúške zvýšenie)