Tester web aplikácií

MAURIT s.r.o

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1500 €, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak rád testuješ možnosti webových aplikácií a systémov a hľadáš chyby, ktoré by programátor mohol ešte vychytať, tak si pre nás ten pravý. Hľadáme si k nám do tímu testera. A začína to testovaním jedla na jednej z pravidelných letných grilovačiek na záhrade za firmou…

Aká bude tvoja náplň práce?
· tvorba testovacích scenárov pre manuálne a automatické testovanie aplikácii
· vykonávanie manuálnych testov
· tvorba a spúšťanie automatických testov
· dokumentácia testov a vypracovanie chybových správ
· spolupráca s vývojármi (konzultácie funkcií, chýb a výsledkov testovania)
· správa a konfigurácia testovacích nástrojov

Nesľubujeme hory doly, ale práca u nás je fajn. Pracovná doba je flexibilná, a preto si môžeš vybrať, či chceš pracovať od ôsmej do štvrtej, a my ti vyjdeme v ústrety rovnako, ako keď nám povieš, že ti to lepšie myslí v noci. Máš super možnosť zúčastniť sa na veľkých projektoch a začínať na nich pracovať úplne od začiatku. Môžeš pracovať z domu alebo v jednej z kancelárií (Dubnica nad Váhom a Žilina).

Prispievame na:
- vzdelávanie(konferencie, knizky, workshopy) lebo chceme, aby si pracovne rástol,
- relax a na cvičenie (masáž, či fitko) lebo si myslíme, že oddýchnutý a spokojný budeš pre nás väčším prínosom.

Máme tiež drevenicu v Terchovej, kde vypneš a načerpáš nové sily do práce, či vymyslíš novú fičúru do projektu. Pravidelne sa stretávame na grilovačkách, na teambuildingoch a raz ročne spolu chodíme brainstormovať na rôzne miesta po svete, kam by sme normálne nešli :).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Potrebujeme, aby si mal základné znalosti HTML, SQL, XML a API.
Prečo?
HTML - lokalizácia jednotlivých elementov
SQL - jednoduché queries pred spustením testovania (používa sa max nejaký join cez 2 tabuľky)
XML - vedieť si pripraviť testovacie dáta v XML na základe xsd schémy a testovacieho scenára
API - vedieť si upraviť/navrhnúť API request

Je dobré vedieť, ale radi ťa aj zaučíme:
Orientácia sa v problematike testovania (white/blackbox testovanie, pozitívne/negatívne testovanie, ...), popr. nejaký druh certifikátu z testovania. Výhodou je znalosť nástrojov Robot framework, SOAP UI a Jenkins CI.

Je dobré ak máš:
· vynikajúce analytické schopnosti
· komunikatívnosť v krvi
· dôslednosť v malíčku

Navrhujeme, realizujeme, prevádzkujeme a propagujeme internetové projekty. Naše znalosti a kreativitu využívame na analýzy internetových stratégií, tvorbu a administráciu internet a intranet aplikácií.

Sme menší tím 10-tich ľudí, takže všetci sme kolegovia aj kamaráti zároveň a preto vládne u nás otvorená a priama komunikácia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3410741  Megjelentetés dátuma: 20.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 1500 €, podľa skúseností