Konštruktér plastikárskych foriem

MAURICE WARD & Co, s.r.o.

Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď - dohodou
dohodou - mzda sa odvíja od predchádzajúcich skúseností, bude predmetom jednania pri výberovom konaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konštrukcia a vývoj lisovacích nástrojov podľa zadaní zákazníka
- práca v 3D-CAD systému Solid Works
- tvorba výkresovej dokumentácie
- tvorba cenových kalkulácií
- spolupráca pri tvorbe technologických postupov pri výrobe formy
- optimalizácia a modifikácia nástrojov podľa zadaní zákazníka
- vedenie výrobného oddelenia nástrojárne

- zázemie mezinárodnej spoločnosti
- zamestnanie na hlavný pracovný pomer
- odpovedajúce mzdové ohodnotenie
- nástup možný ihneď

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou nástrojov pre vstrekovanie plastov. Robíme opravy a údržbu nástrojov pre vstrekovanie plastov, lisovacích nástrojov (stríhacie, ohýbacie, postupové), brúsenie lisovacích nástrojov (brúsenie rovinné, na guľato), obrábanie dielcov (kusová výroba), elektroerozívní obrábanie (erodovanie, rezanie drotoem). Vyrábame komponenty do vyššie uvedenej produkcie a konštrukčné práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- SŠ/VŠ so strojárskym zamerením
- praktická znalosť práce v 3D – CAD systéme Solid Works, prípadne v podobném software
- min. 3 roky praxe v oblasti konštrukcie foriem pro vstrekovanie plastov
- znalosť technólogie vstrekovania plastov
- znalosť strižných nástrojov výhodou
- optimalizácia konstrukčních riešení
- komunikatívna znalosť anglického jazyka výhodou
- analytické a logické myslenie, tvorivý prístup
- komuníkativnost, doslednosť, flexibilita

Maurice Ward Group poskytuje služby globálnej nákladnej prepravy, skladovania, logistiky a colného odbavenia od roku 1968. Pre uspokojenie svojich zákazníkov ponúkame komplexné riešenia správy dodávateľského reťazca. Od zadania objednávky u výrobcu až po doručenie k cieľovému zákazníkovi. Naša individuálna obchodná kultúra a inovatívne myslenie napomáhajú zvyšovať konkurencieschopnosť našich klientov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3353520  Megjelentetés dátuma: 5.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou - mzda sa odvíja od predchádzajúcich skúseností, bude predmetom jednania pri výberovom konaní