Business Team Manager

MATT Consulting, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 2.500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie tímu Business Managerov
• príprava plánov, rozdelovanie KPIs, ich monitoring, developement podriadených a reporting na vedenie spoločnosti
• realizovať obchodné stretnutia s potenciálnymi klientmi spoločnosti
• implementovať obchodnú stratégiu a participovať na jej vytváraní
• zisťovať potreby prospektov, pripravovať prezentácie, analýzy a ponúkať individuálne riešenia operatívneho leasingu
• pripravovať a prezentovať kalkulácie podľa vnútorných smerníc spoločnosti
• dodržovať obchodnú a cenovú politiku podľa kategorizácie zákazníkov
• aktívne pracovať s potenciálnymi klientmi s cieľom podpísať rámcovou zmluvu s našou spoločnosťou
• efektívne riadiť vzťah s klientom s cieľom maximalizácie profitu
• aktívna práca s existujúcim portfóliom klientov, ich rozvoj a rast
• pravidelne informovať nadriadených o plnení svojich cieľov / o významných prospektoch a klientoch
• účasť na pravidelných tímových poradách - aktívna participácia
• sledovať vývoj trhu a konkurencie
• rozvíjať vlastné znalosti a zručnosti, zvyšovať profesionalitu, výkon a produktivitu svojej práce
• reporting aktivít ako aj predajných výsledkov na nadriadeného a vedenie spoločnosti
• prípava forecastu predaja ako aj podkladov na board meetingy za zodpovedajúce oblasti
• spolupracovať s ostatnými kolegami v rámci tímu, s ďalšími oddeleniami spoločnosti a tiež s pobočkami spoločnosti pri zaisťovaní aktivít s medzinárodnými klientmi
• zúčastňovať sa na zákazníckych akciach zameraných na prezentácie produktov spoločnosti
• zúčastňovať sa na zahraničných workshopoch zameraných na spoluprácu v rámci lokálnych pobočiek spoločnosti ako aj na produktových školeniach a workshopoch v zahraničí

Zaujímavé benefity poskytujúce medznárodnou korporátnou spoločnosťou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti operatívneho leasingu áut.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- skúsený sales manager so silnými manažérskymi zručnosťami (predchadzáujúca skúsenosť s riadením ľudí je podmienkou)
- "hunter" a akvizítor s bohatým rekordom úspešných akvizícií
stratég, schopný pripraviť víziu a stratégiu
- silné komunikačné a prezentačné zručnosti
- AJ - pokročilá úroveň (C1)

Sme headhuntingová spoločnosť, zaoberajúca sa vyhľadávaním a obsadzovaním kandidátov na TOP manažérske pozície, poskytovanie služieb executive search, executive outplacement a kariérneho poradenstva.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3423348  Megjelentetés dátuma: 17.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2.500 EUR