Automechanik osobných motorových vozidiel, plat 1500 eur brutto

Matlovič s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1500 + osobná mesačná odmena + odmena hospodárenia spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava osobných vozidiel všetkých značiek:
Výmeny oleja (servisná prehliadka)
Kontrola vozidiel
Diagnostika mechanickej závady
Výmena bŕzd, nápravy
Iné mechanické opravy
Znalosť elektronickej diagnostiky výhodou

Mesačné odmeny nad rámec platu na základe odpracovaných produktívnych hodín
Pravidelné externé školenia konštrukcie nových vozidiel a technológií
Moderné a profesionálne vybavenie dielne - náradie, prípravky a stroje
Zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu od roku 1989
Dobrý a stabilný kolektív, teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť a samostatnosť
Znalosť konštrukcie motorových vozidiel
Ochota učiť sa nové veci, zlepšovať sa

Spoločnosť s hlavnou činnosťou zameranou na opravy a údržbu osobných motorových vozidiel, s tradíciou už 27 rokov. Stabilný a spoľahlivý partner, starajúci sa o vaše vozidlo. Viac informácií k dispozícii na www.matlovic.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3593288  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 + osobná mesačná odmena + odmena hospodárenia spoločnosti