Mzdová účtovníčka/účtovník

MATLAK economy, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiac(finálna úroveň mzdy závisí od skúseností uchádzača a od individuálnych schopností zvládnuť zverenú agendu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vedenie komplexnej personálno-mzdovej agendy v súlade s pracovnoprávnymi predpismi,
- spracovávanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov
- spracovanie miezd a príprava podkladov k výplatám miezd
- komunikácia s inštitúciami - sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania atď.)
- administratívne činnosti mzdového oddelenia (zápočtové listy, PN, exekúcie, potvrdenia o príjme zamestnancov, evidencia a vystavovanie vstupných a výstupných dokladov...)
- sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia

- príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív
- po dohode flexibilná pracovná doba a homeoffice
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- zázemie prosperujúcej firmy
- pravidelné teambuildingy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 15.8.2021

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami stanovené kritériá.

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis a do predmetu uveďte "Mzdový účtovník/čka".

Okrem Vášho štruktúrovaného životopisu nám zašlite aj nasledujúci súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
"Zaslaním svojho životopisu a ďalších dokumentov poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti MATLAK economy s.r.o. so sídlom Lucenkova 1222/14, 026 01 Dolný Kubín pre účely výberového konania."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické so zameraním na účtovníctvo

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

-prax v oblasti mzdového účtovníctva a personalistiky
-znalosť Zákonníka práce a zákonov týkajúcich sa problematiky miezd a cestovných náhrad
-znalosť ekonomického systému Pohoda je výhodou
-práca s PC MS Office
-dodržiavanie zásad mlčanlivosti
-dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť

Spoločnosť MATLAK economy, s.r.o. poskytuje klientom kompletnú agendu v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie daňových priznaní, vedenie mzdovej agendy, spracovanie podnikateľských plánov a odborné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4018576  Megjelentetés dátuma: 29.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac