Technický nákupca

Mateso s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka, Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacSkutočná výška mzdy závisí od skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie materiálu a kooperácií pre objednávky vybraných zahraničných zákazníkov.
Spracovávanie kalkulácií v Exceli.
Návrh optimálnej technológie výroby.
Výber a hodnotenie dodávateľov.
Jednanie o cenách, termínoch a kvalite s dodávateľmi v angličtine.
Jedná sa o zákazkovú výrobu obrábaných dielov, zváraných konštrukcii a častí potravinárskych a baliacich strojov.

Práca v menšej dynamicky rastúcej spoločnosti.
Možnosť profesionálneho rastu na pozíciu projektového manažéra.
Dochádzkový bonus, mesačné odmeny, letná a vianočná odmena.

Vaše motivačné listy a životopisy v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte prosím na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborná znalosť strojárskej technológie a čítanie
výkresov
- schopnosť komunikácie v angličtine
- znalosti a skúsenosti v oblasti nákupu a predaja
v strojárskej výrobe.
- výborné komunikačné zručnosti
- orientácia na cieľ

Na trhu pôsobíme už viac ako 13 rokov. Sme strojárska výrobno- obchodná spoločnosť zameraná na výrobu častí strojov a liniek , pre potravinársky, baliaci a konzervárenský priemysel.
Zaoberáme sa zákazkovou výrobou obrábaných dielov, výpalkov, výrobkov z plechových dielov a zváraných konštrukcií pre zahraničných odberateľov.
Spoločnosť má výhradne slovenských majiteľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3937701  Megjelentetés dátuma: 31.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac