Pedagogický asistent

Materská škola UniCare Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
2018-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
MS Office, internet

Vzdelanie
Minimálne kvalifikačné a odborné predpoklady:
a) dosiahnuté VŠ vzdelanie pedagogického zamerania/psychológie I. stupňa alebo
b) dosiahnuté VŠ vzdelanie v oblasti vychovávateľstva I. stupňa alebo
c) dosiahnuté úplné stredoškolské vzdelanie v odbore učiteľstva alebo
d) dosiahnuté úplné stredoškolské vzdelanie v odbore vychovávateľstva
e) absolvovaný kurz prvej pomoci (akreditovaný kurz a/alebo školenie zamerané na prvú pomoc poskytovanú deťom, napr. kurz Červeného kríža)
f) zdravotná spôsobilosť
g) bezúhonnosť.