Senior Java Developer

MATERNA Information & Communications s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacVýsledná nástupná mzda bude dohodnutá na pohovore a odvíja sa od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou novovznikajúceho tímu! Budeš úzko spolupracovať s kolegami z nemeckého Digital Transformation tímu na medzinárodných projektoch. V Nemecku pracuje v danom tíme aktuálne už cez 100 ľudí a plánujeme menší tím vybudovať aj u nás. Kolegovia v Nemecku sa venujú vývoju aplikácii pre našich dlhodobých zákazníkov a v poslednej dobe sa špecializujú vo väčšej miere na transformáciu do cloudu. Preto hľadáme cloud nadšenca.

Čo vyžadujeme
  • Skúsenosti s programovaním v jazyku Java SE/Java EE
  • Aktívna znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni B2
  • Skúsenosti so Scrum/Agile metodológiou
  • Skúsenosti s frontendom sú veľkou výhodou (ideálne React.js)
  • Ochota učiť sa nové technológie a záujem o cloud riešenia

  • Individuálne hodiny nemeckého jazyka v rámci pracovnej doby s lektorom a skupinové konverzácie s kolegami
  • 5x za rok sick day
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť pracovať z domu, alebo z nášho officu v BA. U náš nenájdeš žiaden open space, ale pekné a útulné kancelárie
  • Máš u nás možnosť získať rôzne certifikácie
  • Multisport alebo Benefit card. Vyber si čo Ti viac vyhovuje
  • Koncoročný finančný bonus
  • Ponúkame referral bonus až vo výške 1000 EUR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

MATERNA patrí k popredným nezávislým poskytovateľom služieb IT. V celosvetovom meradle zamestnávame viac než 4000 pracovníkov, v bratislavskej pobočke je nás už viac ako 100. Úspech spoločnosti MATERNA je založený na dlhoročných a trvalých vzťahoch so zákazníkmi, ku ktorým patrí celý rad veľkých a stredných podnikov a inštitúcií verejnej správy v Európe, Ázii, USA a Kanade.

Naše riešenia optimalizujú business procesy podporované informačnými technológiami v segmentoch IT Service Management, Customer Service Management, Government Services a Web Services.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Maros Kasak
E-mail: poslať životopis
ID: 4060871  Megjelentetés dátuma: 23.6.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac