Asistent/Asistentka Export Managera

MATERASSO Slovakia s.r.o

Miesto práce
612, 02962 Oravské Veselé, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oslovovanie novych klientov a staranie sa o stávajúcich klientov

možnosť kariérneho rastu, firemné školenia

Miesto práce: Slovensko, sídlo spoločnosti – Oravské Veselé 612

Ponúkaný plat (brutto) 1300 EUR

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Oslovovanie nových klientov
- Doplňovanie a budovanie databázy stávajúcich klientov a starostlivosť o nich

Osobný rast formou školení
Odmeny na základe dosiahnutých výsledkov
Práca v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní
Nástup je možný ihneď.
Životopisy môžete posielať na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz – B je výhodou
Osobné predpoklady a zručnosti
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- reprezentatívne písomné aj ústné vystupovanie
- schopnosť zorganizovať si prácu

Jazykové znalosti sú nutnosťou
Nemecký jazyk – úroveň expert

Zručnosti:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Práca s emailami
Užívateľská znalosť práce s PC

Informácie o výberovom procese
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou. Spoločnosť Materasso Slovakia bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Výroba a predaj matracov. Viď. www.matrace-materasso.sk

Spoločnosť Materasso Slovakia s.r.o. pôsobí v matracovom priemysle viac ako 22 rokov a v súčasnosti sa radí k najinovatívnejším európskym výrobcom.
Dlhoročné skúsenosti, spojenie moderných technológií s a používanie prírodných materiálov len tej najvyššej kvality nám umožnilo stať sa lídrom určujúcim nové trendy v zdravom spaní. Materasso Slovakia je uznávaný, popredný výrobca a dodávateľ nielen na Slovensku a v ďalších krajinách strednej Európy, kde sme si získali dôveru už niekoľkých stoviek odberateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3179045  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300