Obchodná zástupkyňa (SR)

MATERASSO Slovakia s.r.o

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR + prémie podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hlavnou náplňou práce je min. 4 dni v týždni jazdenie po Slovensku, vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov a prezentovanie služieb spoločnosti a staroslivosť o stávajúcich klientov.
• Denný reporting vykonanej činosti – nahrávanie do databáze
• Uzatváranie dohodnutých obchodov
• 1 deň v týždni office práca:
- Spracovávanie zakázok, príprava a vytváranie cenových ponúk
- Reporting plánovanej činnosti (plánovanie návštev na následujúci týždeň, dohadovanie schôdziek)
- Doplňovanie a budovanie databázy klientov a starostlivosť o nich

- NÁSTUP JE MOŽNÝ IHNEĎ

Služobné auto, telefon a notebook
Osobný rast formou školení
Odmeny na základe dosiahnutých výsledkov
Práca v stabilnej spoločnosti

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou. Spoločnosť Materasso Slovakia bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť s predajom a praxou je veľkou výhodou
- prax s jazdením - vodičský preukaz B je nutnosťou
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- reprezentatívne vystupovanie
- schopnosť zorganizovať si prácu
- znalosť anglického jazyka je výhodou

Zručnosti:
Microsoft Excel
Microsoft Word
Práca s emailmi
Užívateľská znalosť práce s PC

Výroba a predaj matracov. Viď. www.matrace-materasso.sk

Spoločnosť Materasso Slovakia s.r.o. pôsobí v matracovom priemysle viac ako 22 rokov a v súčasnosti sa radí k najinovatívnejším európskym výrobcom.
Dlhoročné skúsenosti, spojenie moderných technológií s a používanie prírodných materiálov len tej najvyššej kvality nám umožnilo stať sa lídrom určujúcim nové trendy v zdravom spaní. Materasso Slovakia je uznávaný, popredný výrobca a dodávateľ nielen na Slovensku a v ďalších krajinách strednej Európy, kde sme si získali dôveru už niekoľkých stoviek odberateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3103124  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR + prémie podľa dosiahnutých výsledkov