Montážnik

MSK Cabins s. r. o.

Miesto práce
Kapitána Nálepku 2, 082 71 Lipany
Termín nástupu
ihneď
3,55 € na hodinu + variabilné zložky: dochádzková prémia a výkonnostný bonus po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž kabín stavebných strojov podľa požiadaviek
- práca s ručným náradím
- manipulácia s materiálom
- kontrola a meranie správnosti dielcov
- vizuálna kontrola
- reportovanie výrobných operácií

- stabilita pracovného miesta
- možnosť navštevovať jazykový kurz anglického alebo nemeckého jazyka u zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Kpt. Nálepku 2, Lipany

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky odbor, technický odbor

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax s montážou v automobilovom priemysle je výhodou
- ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou
- logické a technické myslenie
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť k práci
- uvedomelosť požiadaviek kvality/zákazníka
- tímový hráč

MSK je vedúcim európskym výrobcom najinteligentnejších kabín ponúkajúci vybraným zákazníkom svoje kompletné služby vrátane dizajnu, realizácie prototypov, ako aj nízko, stredne a vysoko objemovú produkciu kabín s plastovými súčasťami.

Pri výrobe kabín sľubujeme našim zákazníkom výnimočné plnenie dodávok a spoľahlivosť. Máme takmer polstoročnú históriu výroby kabín. Počas týchto rokov sme našim zákazníkom dodali stovky tisíc kabín. Skutočne vieme všetko, čo je možné vedieť o bezpečnosti kabín!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3237716  Megjelentetés dátuma: 28.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,55 € na hodinu + variabilné zložky: dochádzková prémia a výkonnostný bonus po skúšobnej dobe