Junior právnik (developerská spoločnosť)

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupná mzda je na úrovni 1300 - 1500 EUR btt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú developerkú spoločnosť so zahraničnou účasťou, hľadáme vhodného kandidáta, ktorý bude zodpovedať v oblasti právnej podpory za nasledujúce činnosti:

• Komplexná zodpovednosť za agendu vybraných rezidenčných projektov spoločnosti
• Príprava a pripomienkovanie obchodnej dokumentácie v oblasti klientskych zmlúv, agendy s dodávateľmi (architektonické a projekčné kancelárie a pod.), s generálnym dodávateľom stavby, príprava a procesovanie zápisov do katastra vo všetkých fázach
• Účasť sa obchodných rokovaniach a a právna podpora pri vyjednávaní obchodných podmienok
• Intenzívna spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti – predovšetkým s projektovým a obchodným oddelením, a oddelením správy
• Zodpovednosť za vedenie príslušnej dokumentácie

• Profesionálne pracovné prostredie a zázemie úspešnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
• Možnosť kariérneho rozvoja
• Možnosť pracovať na úspešných a zaujímavých projektoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je úspešná spoločnosť so zahraničnou účasťou pôsobiaca v oblasti výstavby predovšetkým rezidenčných a polyfunkčných projektov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• VŠ vzdelanie právneho smeru
• 2-3 roky odbornej praxe po ukončení VŠ
• Praktická znalosť občianskeho a obchodného práva
• Znalosť práva nehnuteľností je výhodou, nie podmienkou
• Pozitívny vzťah k oblasti real estate
• Angličtina na aktívnej úrovni
• Systematickosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Rozvinuté komunikačné zručnosti a asertivita
Tímovosť a zákaznícka orientácia

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3386576  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupná mzda je na úrovni 1300 - 1500 EUR btt