Client Service Representative / Pracovník zákazníckeho servisu

Matching s.r.o.

Senec, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Pezinok, okres Senec, okres Galanta, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stredne veľkú a rastúcu spoločnosť pôsobiacu v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy, špedície a logistiky hľadáme angažovaného a silne proklientsky orientovaného kolegu na pozíciu Client Service Representative. Cieľom pozície je aktívna starostlivosť o zákazníka a zabezpečenie plynulého priebehu jednotlivých zákaziek.

Miestom výkonu práce je Bratislava, pričom od januára 2017 sa sídlo spoločnosti presúva do Senca.

Hlavnými zodpovednosťami sú:

• Spracovávanie zákaziek od zahraničných klientov, procesovanie všetkých objednávok
• Priebežné sledovanie rozpracovaných zákaziek
• Aktívna podpora externých zákazníkov aj interného zákazníka
• Koordinácia všetkých potrebných zdrojov pre zabezpečenie plynulej prepravy a doručovania
• Príprava podkladov pre fakturáciu a fakturácia
• Riešenie vzniknutých operatívnych problémov, riešenie reklamácií
• Príprava reportov a štatistík
• Aktívna, dennodenná komunikácia s klientmi v angličtine (zahraničné spoločnosti) a centrálou spoločnosti lokalizovanou v Belgicku
• Ďalšie ad hoc administratívne činnosti v rámci pobočky

• Práca v mladom a príjemnom kolektíve
• Adekvátne finančné ohodnotenie závislé na doterajších skúsenostiach
• Možnosť pracovať v rozvíjajúcom sa prostredí s dobrou firemnou kultúrou

Ak máte záujem o pozíciu Client Service Representative / Pracovník zákazníckeho servisu, pošlite nám Vaše CV v anglickom jazyku na doleuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, osobne kontaktovať budeme len uchádzačov najviac napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov týmto dávam svoj dobrovoľný súhlas spoločnosti Matching, s.r.o. so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania na účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je stredne veľká a rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy, špedície a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Relevantná skúsenosť na obdobnej pozícii: customer service, inside sales, sales koordinátor a pod. min 2 roky, skúsenosť v oblasti prepravy a logistiky je vítaná
• Znalosť práce s MS Office, predovšetkým MS Excel na pokročilej úrovni
• Pokročilá úroveň anglického jazyka (denná komunikácia so zahraničím)
• Tímový hráč schopný samostatnej práce s vysokým pracovným nasadením
• Flexibilita a dobré organizačné zručnosti
• Proaktívny prístup k riešeniu problémov a zameranie na detail

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2751069  Megjelentetés dátuma: 5.10.2016