Marketing Specialist

Miesto práce
MATADOR Group, Bojnická, Bratislava
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda 1200 € mesačne + 25 % variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strategic and operative Tasks:

• assist creating brand awareness and strategic usage of media
• analysis of market trends for distinctive business fields
• follow up latest developments in the area of marketing
• updating marketing material on a continuous base
• internal and external brand guarding
• arrange and co-ordinate events
• prepare and edit correspondence, communications, presentations and other documents
• conduct research, collect and analyze data to prepare reports and documents
• maintain social media content including homepages
• liaise with internal staff at all levels
• interact with external clients
• co-ordinate project-based work
• review operating practices and implement improvements where necessary

We offer:
• international team
• opportunity to growth a professional career
• familiar work atmosphere
• development opportunities within the Matador group (talent management programs)
• social benefits
• summer/winter bonus
• self-adapting program

Informácie o výberovom konaní

Education/skills:

• Master degree in economics, marketing science or engineering
• Native Slovak with full business proficiency in English is a must
• Advanced German preferable

Please send us your CV in English and Slovak language.

Place of work: Matador Holding (Bratislava) and Matador Industries (Dubnica nad Váhom).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Required competencies:

• attention to detail and accuracy
• passion for fine-tuning of graphical materials
• professional appearance
• organizational and planning skills
• self-initiative
• profound communication skills
• information gathering and monitoring skills
• judgment and decision-making ability
• passion for the automotive industry

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Husárová
Tel.: +421917911399
E-mail: poslať životopis
ID: 3465288  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda 1200 € mesačne + 25 % variabilná zložka