Konštruktér

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď/dohodu
Od 1 100 EUR/mesiacmzda sa odvíja od skúseností a znalostí kandidáta, zahŕňa variabilnú zložku mzdy 30 %, ktorá je súčasťou mzdy brutto, nezahŕňa 13ty, 14ty plat a iné finančné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje konštrukčné práce v programe CATIA V 5, NX, Inventor
  • Navrhuje technické riešenia na základe dopytu od zákazníka.
  • Zúčastňuje sa alebo vedie technické jednania u zákazníkov.
  • Navrhuje možné riešenia na dané problematické oblasti.
  • Vytvára termínové harmonogramy na projektoch.
  • Podieľa sa na tvorbe technickej dokumentácie pre navrhované zariadenie

Pridajte sa k nám a okrem práce v stabilnej, mladej a rozvíjúcej sa spoločnosti patriacej do MATADOR Group získajte aj ďalšie benefity a výhody :

  • dovolenkový a vianočný príplatok (13-ty a 14-ty plat) a ďalšie príplatky v zmysle
zákonníka práce
  • projektové odmeny
  • doplnkové dôchodkové sporenie - 3. pilier, príspevok zamestnávateľa 2,2 % z
hrubej zmzdy
  • bohatý sociálny program, pravidelné Teambuildingy, športové podujatia a zájazdy
  • pravidelné školenia a podpora vzdelávania
  • flexibilný pracovný čas
  • bezplatnú výučbu cudzích jazykov v pracovnom čase a na pracovisku,
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja v rámci spoločnosti, skupiny
MATADOR
  • 37,5 hodinový fond pracovného týždňa
  • vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná
odmena a iné výhody)
  • príspevky (narodenie dieťaťa, darovanie krvi a iné výhody nad rámec zákonníka
práce)

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte stabilitu, istotu, zaujímavé zamestnanie ?
....Poďte spolu s nami rozvíjať tradíciu strojárskej výroby ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, priemyselná automatizácia a robotika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CATIA, NX, Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s 3D modelovaním v CATIA V5, NX, Inventor sú výhodou
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Samostatnosť, komunikatívnosť, práca v kolektíve

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Golejová
E-mail: poslať životopis
ID: 4131596  Megjelentetés dátuma: 3.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac