Nástrojár špecialista

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.Mzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť MATADOR Tools, s.r.o. ponúka možnosť nástrojárom, ktorých náplňou práce bude:
  • výroba lisovacích nástrojov za studena v MATADOR Tools, s.r.o.,
  • odovzdávanie nástrojov u zákazníka do sériového procesu,
  • montáž a demontáž nástrojov,
  • tušírovanie v lise,
  • kameňovanie tvarových a vodiacich plôch,
  • orientácia v kompletnej výkresovej dokumentácii (detaily, zostava),
  • výroba dielov do podskupín.

Radi by ste pracovali v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:
+ letnú/zimnú odmena v závislosti od HV
+ odmenu pri príležitosti pracovných a životných jubileí
+ dovolenkové a Vianočné poukážky
+ príspevok na dochádzanie
+ aj my poskytujeme svojim zamestnancom rekreačný príspevok :)
+ skvelý kolektív, s ktorým sa budete stretávať nielen v práci, ale aj na firemných a športových podujatiach

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Od uchádzača požadujeme:
  • ochotu pracovať na 3 zmeny,
  • ochotu venovať sa komplexnejšie problematike lisovacieho náradia z technologického pohľadu,
  • skúsenosti v nástrojárskej výrobe - automotive - minimálne 5 rokov
  • nemecký prípadne anglický jazyk v základnej úrovni
  • ochota cestovať na krátkodobé služobné cesty

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Husárová
Tel.: +421917911399
E-mail: poslať životopis
ID: 3766936  Megjelentetés dátuma: 9.2.2023  Alapbér (bruttó): 8 EUR/hod.