Vedúci prevádzky

MATADOR GROUP

Miesto práce
Staničná 1045, 952 12 Vráble, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupracuje pri inštalácii a uvádzaní nových strojov a zariadení do prevádzky
- odovzdáva stroje a zariadenia k plánovaným opravám, ako i k neplánovaným opravám a preberá ich po oprave
- dohliada na operatívnu činnosť prevádzky
- riadi pracovníkov prevádzky
- vykonáva hodnotenie pracovníkov prevádzky
- vytvára podmienky pre zabezpečovanie kvality výrobného procesu a dohliada, aby predpisované kontroly výrobným pracovníkom v technologických postupoch boli dodržiavané
- dohliada na správne využívanie, vyplnenie dokumentácie, archiváciu dokladov vo výrobnej prevádzke
- poskytuje podklady pre plán vzdelávania zamestnancov (majstri, zoraďovači, výr.robotníci)
- zabezpečuje riešenie nápravných a preventívnych opatrení
- dôsledne zabezpečuje environmentálne správanie sa zamestnancov
- pozná dôsledky zlyhania činnosti súvisiacich s ich prevádzkou a reakcie na ne
- oboznamuje podriadených so schválenou dokumentáciou a podáva návrhy na jej zmeny
- poznať a rešpektovať politiku kvality a environmentu
- plniť úlohy pre dosiahnutie zámerov a cieľov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

USO technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- požadujeme dobré organizačné vlastnosti
- vedomosti z oblasti zvárania a strojárskej výroby, TPM, 5S
- znalosť v oblasti TQM, ISO 9000, VDA 6.3, ISO 14001, ISO/TS 16 949
- Technické z oblasti strojárenskej výroby
- Manažment kvality – všeobecné zásady
- Normovanie, plánovanie
- Materiálové hospodárstvo, skladovanie, logistika
- Personalistika a pracovné právo
- Finančný manažment (mzdy, odmeny, výkazy, controlling, investície)

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2765142  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016