Projektový manažér

MATADOR GROUP

Miesto práce
Staničná 1045, 952 12 Vráble, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sleduje úroveň techniky, technológie, technológie organizácie výrobného procesu, výrobných kapacít, odbyt zahraničných výrobkov, skúma možnosti implementácie nových výrob.
Riadi a motivuje projektový tím (plánovanie, organizovanie, realizácia, motivácia, hodnotenie, kontrola).
Pravidelne zvoláva porady celého projektového tímu.
Zúčastňuje sa na rozhodovaní ohľadne nových projektov.
Spolupracuje s AM pri špecifikovaní VOO, preverenie kalkulácií, preveruje realizovateľnosť projektu.
Zostavuje projektový tím (PT).
Vypracuje plán etáp, časový harmonogram a rozpočet projektu + plán kritickej cesty.
Kick off-meeting: PM spolu s AM prezentujú členom PT a MP projekt, prejednajú podklady a pripomienky, určia konkrétne zodpovednosti
Riadi, koordinuje, kontroluje a na operatívnych poradách so všetkými členmi PT vyhodnocuje na týždennej báze postup plnenia plánu etáp – míľnikov projektu v procese osvojenia projektu.
V rámci ukončenia projektu PM zhodnotí projekt po stráne technickej, ekonomickej a kvalitatívnej a oboznámi s výsledkami členov PT.
Komunikuje s ostatnými projektovými manažérmi tak, aby v záujem efektívneho využitia zdrojov (ľudských, materiálno-technických, finančných) boli splnené potreby každého projektu, realizovaného na TÚ.
Spolupracuje s manažérmi jednotlivých procesov.
Zabezpečuje dodržiavanie zásad EMS pri realizácii nových projektov
Zabezpečuje dodržiavanie zásad šetrenia zdrojmi všetkých druhov v rámci realizácie projektov.
Dáva návrhy na zlepšenie procesov, systému kvality a EMS a ich zapracovanie a realizáciu príslušným MP.
Informuje všetkých členov PT o každej zmene, probléme a jeho vyriešení aj
mimo pravidelných operatívnych porád.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického zamerania – Strojnícka fakulta STU BA

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Komplexná znalosť technologických, technických zdrojov technického úseku
Znalosť v oblasti projektového manažmentu
Znalosť z práce obchodného úseku potrebné pre činnosť
Znalosť tvorby nákladov na projekt a vyhodnotenia nákladov
Znalosť a prednostná skúsenosť s nákladovými kalkuláciami
Znalosť APQP, PPAP /VDA2
Znalosť SPC, FMEA, QFD, MSA/VDA 5
Znalosť špecifických požiadaviek zákazníkov
Znalosť ISO 16949
Špecifické požiadavky zákazníkov
Technické vedomosti z oblasti strojárskej výroby
Vedomostí z manažmentu kvality a environmentu, marketingu, všeobecne, projektového manažmentu, finančného manažmentu.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2552616  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016