Obrábač kovov na CNC karuseli / Mefi, Siemens/

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou - veľmi dobré platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pošte spolu s nami rozvíjať tradíciu strojárskej výroby s použitím moderných technológií.
Prijímame CNC karuselistov na zvislé sústruhy : SKQ 12, SKIQ 16, SKJ 20
Náplňou práce je sústruženie povrchov, otvorov, čiel a zrážanie hrán na zvislom sústruhu
- meranie obrobkov so štandardnými meracími zariadeniami
- viazanie a manipulácia s bremenami pomocou žeriavu
- upínanie obrobkov s ohľadom na technologický proces obrábania
- voľba optimálneho obrábacieho náradia a parametrov obrábania
- tvorba programov v operačnom systéme MEFI alebo Siemens - zložité programy tvorí programátor. Pri stroji sa robia úpravy, korekcie.

Pridajte sa k nám a získajte ďalšie výhody :

- dovolenkový a vianočný príplatok,
- sociálne výpomoci, sociálne pôžičky,
- nadštandardné poistenie pracovných úrazov,
- podporu vzdelávania,
- adaptačné programy,
- finančné príspevky na rekreácie,
- firemné a športové podujatia, zájazdy
- zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky, príspevky na úroky.

Ak Vás ponuka zaujala, prosím kontaktujte ma telefonicky, osobne alebo formou elektronickej pošty.
V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.
Tel.č. : +421 905 821 940
E-mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s obsluhou a programovaním CNC karuselov min. 3 roky
- skúsenosti s kusovou/ zákazkovou výrobou
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- ovládanie systému MEFI/Siemens

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1819182  Megjelentetés dátuma: 15.2.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou - veľmi dobré platové ohodnotenie