Great people together
for great innovations

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
1 010 EUR/mesiacod 1010 €/mesiac + príplatky v rámci zákonníka práce

Prevádzkový zámočník

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná práca na základe technickej dokumentácie, písomných a ústnych pokynov

- vykonávanie údržbárskych úkonov - strojná údržba, zváranie, dielenské práce

- obsluha regulátora plynu pre kúrenie

- obsluha teplovodných kotolní a staníc na prípravu TUV

- obsluha vykurovacích telies na plyn s priamym ohrevom/infražiariče/ a teplovodných agregátov

- obsluha čerpadiel napájacích a dávkovacích

- obsluha úpravne vody, chladiacich okruhov, kompresorovej stanice

- sťahovanie a premiestňovanie strojných zariadení a ich zabudovanie

- využívanie odborných znalostí pri zisťovaní a odstraňovaní problémov a riešení akútnych porúch na zariadeniach

- dodržiava a pozná definované výrobné štandardy

- vykonáva údržbu vv súlade so zásadami ochrany ŽP, požiarnej ochrany a BOZP

- zabezpečuje bezpečnosť procesov a hlási úrazy technikovi BOZP

  • Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier
  • Detské pobyty, rekreácie, kupeľné a rehabilitačné pobyty
  • Vkendové výlety a zájazdy (napr. ZOO, Budapešť)
  • Spoločenské a kultúrne podujatie (MDŽ, Family day pre všetkých zamestnancov a ich rodiny, koncerty, divadlo, športové a automobilové podujatia atď.)
  • Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena)
  • Príspevky (napr. životné jubileá, narodenie dieťaťa, darovanie krvi, súťaže vinárov a rybárov a pod.)

Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a veríme, že nám zanecháte svoju priazeň aj pri iných pracovných ponukách.

Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť predpisov BOZP a PO (register rizík)

- efektívna a odborná komunikácia

- zručnosť riešiť problémy

- flexibilita

- samostatnosť

- disciplína

- preukaz VZV, viazač bremien, obsluha energetických zariadení, zváranie ZE-1, ZM-1 - výhodou

MATADOR Automotive Vráble ako silný partner a stabilný zamestnávateľ na slovenskom trhu, ktorý je súčasťou SODECIA od roku 2017, zvyšuje v súčasnosti svoje výrobné kapacity, a tým vytvára zaujímavý priestor z pohľadu pracovných možností pre mladých ľudí aj na medzinárodnej celosvetovej úrovni , ale aj technicky a profesionálne skúsených pracovníkov.
MATADOR Group si vybudovala kľúčovú pozíciu na stredoeurópskom trhu ako systémový dodávateľ riešení  pre automobilový a všeobecný priemysel. Spoločnosť bola založená v roku 1905 a výrazne sa podieľala na rozvoji slovenského priemyslu.
Pre zákazníkov po celom svete poskytujeme služby, ktoré pomáhajú formovať svet mobility. Či ide o  inžiniering a dizajn automobilov alebo sériovú výrobu štrukturálnych komponentov, sme vždy pripravení ponúknuť maximum. V tomto nás podporuje aj široké portfólio priemyselných služieb zahŕňajúce automatizáciu, výrobu lisovacích nástrojov, ako aj všeobecné strojárstvo. Spolu toto portfólio poskytuje stabilný základ možností, ktoré privádzajú myšlienky k životu.
Našich približne 1 600 zamestnancov pracuje na Slovensku, Česku a Rusku. Táto globálna orientácia nám umožňuje dodávať našim zákazníkom najlepšie služby načas a vo vysokej kvalite, čo považujeme za základ toho, aby sme sa stali pre nich prvou voľbou.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.
V súčasnosti je spoločnosť MATADOR Automotive Vráble partnerom silného nadnárodného hráča – SODECIA. Portugalská SODECIA je globálny dodávateľ pre automobilový priemysel, ktorý má pobočky v približne 50 lokalitách v Európe, Ázii, Afrike, ako aj v Severnej a Južnej Amerike. V súčasnosti zamestnáva po celom svete viac než sedemtisíc ľudí. Okrem štruktúrnych dielcov karosérie sa zaoberá výrobou podvozkových komponentov a patrí aj k dodávateľom súčiastok pre motory. Skupina je taktiež aktívna aj v oblasti R&D a disponuje niekoľkými technologickými centrami. Spoločne tvoríme silného partnera pre našich zákazníkov, ale aj zodpovedného a stabilného zamestnávateľa na slovenskom trhu práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Ploščinská
E-mail: poslať životopis
ID: 4073586  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 010 EUR/mesiac