Administratívny/skladový pracovník

MAT-obaly, s.r.o.

Miesto práce
Masarykova, Prešov
Termín nástupu
ihneď
900 brutto /800 € základná zložka mzdy + 100 € osobné ohodnotenie/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon práce je v Prešove - na prevádzke spoločnosti so sídlom v Prievidzi.
Denná osobná, telefonická a emailová interná/ medzi pobočkami / aj externá (obchodní partneri, zákazníci) komunikácia.
Práca v informačnom systéme spoločnosti. Skladové hospodárstvo (príjem a výdaj tovaru, hotovostné predaje – fiškálna pokladňa, fakturácia, prevod medzi skladmi).
Spracovanie rôznych podkladov a úloh pre nadriadených pracovníkov
Poskytovanie informácií zákazníkom o produktoch, dostupnosti tovaru a stave objednávok
Koordinácia výrobných a dodacích termínov
Fyzická kontrola a manipulácia s tovarom

Príspevok do III. dôchodkového piliera
Koncoročné odmeny zo zisku pobočky
Preplatenie rekreačného pobytu v rámci Slovenskej republiky

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom a motivačným listom na uvedený email.
Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní a pozvaní na osobný výberový pohovor.
Ostatným záujemcom, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Práca s PC word, excel, outlook,
prax v oblasti administratívy a skladového hospodárstva
Osobnostné predpoklady : komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, pozitívne myslenie

Obchodno-výrobná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, výrobou a recykláciou obalových materiálov. Hľadáme stálych a dlhodobých spolupracovníkov do nášho tímu. Chceme byť lídrom na trhu v zákazkovej výrobe obalov. Každý nový klient so sebou prináša aj výzvu ako nastaviť a upraviť stroje pre efektívnu výrobu konkrétneho výrobku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3342547  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 brutto /800 € základná zložka mzdy + 100 € osobné ohodnotenie/