Manažér predaja pre kľúčových zákazníkov

Masterwork Corp s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
základná zložka mzdy od 1800 EUR, dojednaná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta a bude dohodnutá individuálne + motivačná variabilná zložka v závislosti od predajných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-plánovanie a realizácia predaja konkrétnym zákazníkom
-budovanie obchodných vzťahov, identifikácia obchodných príležitostí
-plánovanie nadväzovania a udržovania vzťahov s novými zákazníkmi
-aktívna komunikácia s jestvujúcimi zákazníkmi
-zodpovednosť za predaj a plnenie obchodných aktivít
-identifikácia cieľových zákazníkov a príležitostí v rámci celopodnikovej stratégie predaja
-rokovania so zástupcami spoločností o cenách, dodávkach, typoch a množstvách vyrábaných komodít
-pravidelné vyhodnocovanie vybraných ukazovateľov, porovnávanie, stanovenie cieľov pre procesy zlepšovania, prispievanie k tvorbe a príprave postupov zlepšovania procesov k dosiahnutiu konkurenčných výhod - benchmarking
-obohacovanie klientského portfólia firmy
-pravidelný reporting obchodných činností

-práca v medzinárodnej spoločnosti
-motivujúce finančné ohodnotenie
-13. plat
-ročná valorizácia mzdy

Prosíme zaslať profesijný životopis a motivačný list. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Ak Vás baví spojenie technika a obchod - ste pre nás zaujímavý kandidát!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

-skúsenosti s prácou v predaji a obchode min. 5 rokov
-skúsenosti s kusovou a sériovou strojárskou výrobou
-schopnosť orientácie v strojárskej výkresovej
dokumentácii
-znalosť strojov na trieskové obrábanie (CNC fréz, CNC sústruhov)
-samostatnosť, výrazná dynamická a presvedčivá osobnosť
-orientácia na výsledok, schopnosť plánovania
-dokonalé pochopenie procesov, produktov a schopnosť odporučiť spoločnosť v prípade konkrétneho obchodu
-rozvinuté prezentačné a komunikačné schopnosti
-analytické a obchodné myslenie
-ochota cestovať
-zodpovednosť

Spoločnosť MK Masterwork vyrába najmodernejšie stroje na lepenie skladacích kartónov a prídavné stroje, ktoré našim zákazníkom poskytujú základ pre udržateľné, ekologické a netradičné obaly. Či už s našou sériou strojov Diana, ktorá je úspešná už viac ako 60 rokov, alebo s naším know-how v oblasti robotov: sme optimálnym partnerom na strane našich zákazníkov a ponúkame komplexný balík pre vývoj individuálnych balení.

Náš výrobný závod sa nachádza v Novom Meste nad Váhom. Na výrobe a montáži našich strojov a robotov sa tu denne podieľa takmer 150 zamestnancov. Naši kolegovia z výskumu a vývoja v Nemecku nám poskytujú technickú podporu a pomáhajú pri vývoji našich najnovších prototypov. Predaj sa uskutočňuje prostredníctvom predajnej a servisnej siete známej strojárskej spoločnosti v juhozápadnom Nemecku.

Naša vysoko moderná výroba a technologické know-how nám umožňujú vyrábať jednotlivé diely aj pre iné známe strojárske spoločnosti a uvádzať ich na trh prostredníctvom priameho predaja.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3698292  Megjelentetés dátuma: 20.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy od 1800 EUR, dojednaná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta a bude dohodnutá individuálne + motivačná variabilná zložka v závislosti od predajných výsledkov