Pultový prodej jídel

MASTER MARINER s.r.o.

Místo práce
Kavárna Praha, Husova, Brno-střed-Brno-město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do týmů našich restaurací NORDSEE nové kolegyně a kolegy. Našim zákazníkům podáváme jen ty nejlepší ryby a mořské plody a zajišťujeme perfektní servis. Hledáme kolegy, kteří se nebojí komunikovat se zákazníkem, jsou schopni poradit, doporučit jídlo, obsloužit zákazníka, být milí a kolegiální.
Pokud chcete pracovat pro evropskou jedničku ve svém oboru, jste týmový hráč a chcete za svou práci být dobře odměněni, pojďte mezi nás. My v NORDSEE vás rádi uvítáme.

Náplň práce
- Pultový prodej, komunikace a obsluha zákazníků
- Příprava jídel
- Používání pokladen a manipulace s hotovostí
- Příjem a manipulace se zbožím
- Dodržování zásad hygieny a HACCP obecně

Požadované osobní kompetence
- Přirozené přátelské vystupování
- Odpovědný přístup k plnění úkolů a cílů svěřených nadřízeným
Požadavky na vzdělání
- Chuť pracovat v gastronomii (vše Vám vysvětlíme a zaučíme)
- Platný potravinářský průkaz platný v ČR
- Trestní bezúhonnost

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3391212  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 20000 Kč/měsíc