Robotník pri spracovaní umelých obalov - riasič

Mäspoma spol. s r.o.

Miesto práce
Dobronivská cesta 6, Zvolen-Pod Dráhy
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
812 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje proces riasenia všetkých druhov spracovávaných obalov na strojnom zariadení, plní objednávku v kvalitatívnych a kvantitatívnych požiadavkách podľa objednávky, balenie zriasených obalov, dôsledne vypisuje výrobný výkaz k vyprodukovanému zriasenenému obalu, rešpektovanie pokynov a pracovných zadaní priameho nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Slovenská výrobno-obchodná spoločnosť, pôsobiaca na trhu 30 rokov, zaoberajúca sa výrobou a predajom korenín, koreniacich zmesí, sypkých a tekutých ochucovadiel, zavarovacích a želírovacích prípravkov. Zároveň sa zaoberá spracovaním a predajom prírodných čriev, potlačou umelých čriev a viacerými ďalšími činnosťami.
ID: 3874497  Megjelentetés dátuma: 19.2.2020  Alapbér (bruttó): 812 EUR/mesiac